Вибори у Чернігові.Про основні моменти, які треба знати кожному виборцю, розповів «Нашому слову» начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Менської РДА Володимир Фесенко.

Як відомо, Менщина входить до виборчого округу №208, центром якого є м. Бахмач. З 5 вересня працює окружна виборча комісія; з 10 жовтня – дільничні виборчі комісії.

До 15 жовтня включно кожен виборець повинен був отримати запрошення з повідомленням про своє включення до поперед­нього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії, час і місце голосування, можливість голосувати за місцем перебування – для виборців, які постійно не здатні пересуватися самостійно.

Як зазначив Володимир Фесенко, всім, хто не отримав запрошення або виявив у ньому помилки у персональних даних, слід обов’язково звернутися до дільничної виборчої комісії або у відділ Державного реєстру виборців та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців до 20 жовтня включно. Заяви, подані пізніше, не розглядатимуться. У день голосування зміни до уточненого списку виборців вноситимуться виключно на підставі рішення суду.

vybory_info

Виборцям, які за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не можуть прийти на дільницю, а у списку немає відмітки «НСП» (нездатний самостійно пересуватись), дільнична виборча комісія надасть можливість голосувати за місцем перебування на підставі заяви та довідки про стан здоров’я. Заява може бути надіслана поштою або через інших осіб з проханням забезпечити голосування, із зазначенням місця перебування. Власноруч написана заява разом з медичною довідкою повинна бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 12 години 25 жовтня.

Володимир Фесенко також розповів, що тим виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово змінити місце голосування. Для цього необхідно не пізніше 20 жовтня звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання або місцем перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують необхідність такої зміни. Це може бути відрядження, довідка з місця роботи, договір оренди квартири, довідка про постійне проживання, довідка з управління соціального захисту і т.д.

Для виборців, виборча адреса яких на території Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей і які зараз проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт.

Якщо нова виборча адреса буде знаходитись за межами виборчого округу, то виборець отримає лише бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Для звернення до відділу або дільничної виборчої комісії при собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України.

Перевірити свої дані можна, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації. Це варто зробити, якщо голосуєте вперше, повернулися з місць позбавлення волі, прибули з-за кордону і знялися з обліку в МЗС, виявили неточності у своїх персональних даних чи взагалі були відсутні у списках виборців під час попередніх виборів.

Кожен, хто має доступ до інтернету, може перевірити свої дані, відвідавши «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Відділ ведення Державного реєстру виборців райдерж­адміністрації знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Червона Площа, 6, каб. №18, з 8 до 17 години, тел. 2-12-14.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Scored for nine percussionists, “Show Us How to Live” addresses performativity in society and combines predetermined musical structures, improvisation, indeterminacy, acting, mimicry and theaterComment ne plus avoir de boutons

M doucesJe me nomme Jordan, j’ai pr sentement 17 ans et j’ai des boutons, cicatrices et point noirs dans le visage depuis l’ ge de 16 ans.hogan online

INFO HONG KONG:

Pour les magasins aussi Causeway bay est juste à coté, tous est ouvert tous les jours tard le soir, (10hoo environ) seules les superettes 24/24.cheap toms
Tsouroufli, M.mcm backpack for sale
Navarro double leading off the second was their only hit off Matt Andriese to that point, but they delivered him home with a wild pitch and a groundball out by Chris Colabello.mcm tote bag
Funeral arrangements by Radney Funeral Homes.boutique louboutin
Did you see Fuquan Edwin’s breakout year coming.hermes kelly

Once again the Libyans are now following the lead of Egyptians by rising in revolt against Gaddafi himself.mulberry bag outlet

Коментарі закриті.