MilicijaВідразу на язик проситься відповідь – наша міліція нас береже! Але люди в Мені кажуть по іншому – наша міліція в цей лютий мороз декількома патрульними машинами цілодобово охороняє Леніна!

Засумнівався. Йду на сесію міськради цілеспрямовано через центр.

Точно, стоять!

Діалог, хоч і з сильним шумом вітру, ви можете побачити на відео. Чернігівські відправили з питаннями до менських, менські – в прес-службу.

Прес-службу вчора не знайшов на роботі. Добре, телефоную до неї сьогодні. Виявляється, що прес-служба зовсім не прес-служба, а просто інспектор. Прес-служба в Чернігові.

Хто дасть інформацію? Керівництво. Але начальника немає.

«Керівництво» порадило писати офіційний запит, а на питання про обстановку в районі відповіло, що все спокійно. На питання ж про те, чому в такому випадку напроти входу в райвідділі сидить працівник з залізною військовою каскою, гумовим кийком і «калашом», чого ніколи раніше не було, «керівництво» знову ж порадило з питаннями звертатися письмово…

Отже, питання про те, кого охороняє міліція, народ, котрий згідно Конституції є єдиним джерелом влади, чи тимчасових народних обранців від народу, залишилося відкритим.

Будемо сподіватися, що голова райдержадміністрації Анатолій Соломко завтра на сесії райради дасть вичерпну відповідь на це питання.

Коментарі закриті.