Одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота зі старшокласниками, випускниками шкіл, їхніми батьками та проведення методичної інформаційно-роз’яснювальної роботи для освітян. Щоб допомогти школярам усвідомлено вибрати професію, триває впровадження в життя проекту Державного центру зайнятості «Профорієнтаційний термінал», спрямований на забезпечення інформативності, доступності, мобільності, гнучкості та привабливості профорієнтаційних послуг для молоді.

Нині триває робота щодо встановлення в загальноосвітніх навчальних закладах району цієї диво-техніки. Найближчим часом вихованці 5 загальноосвітніх шкіл району матимуть змогу користуватися програмно-апаратним комплексом “Профорієнтаційний термінал”.  А в майбутньому планується встановлення програмно-апаратних комплексів у кожній школі.

З таких інформаційних терміналів молодь може дізнатись унікальну інформацію про професії і навчальні заклади, де можна здобути обраний фах. Також ознайомлюються зі станом ринку праці, спектром послуг служби зайнятості, законодавчими нормами у сфері зайнятості. Як свідчить практика, учні з великим інтересом вивчають методику пошуку роботи, цікавляться адресами Інтернет-ресурсів, у яких наявна інформація про можливості працевлаштування.

На сьогодні такими молодіжними профорієнтаційними Інтернет-порталами вже послуговуються учні 3 навчальних закладів Менщини.

Коментарі закриті.