zvitУ районному Будинку культури відбувся творчий звіт аматорів сцени Менщини. Понад чотири сотні учасників художньої самодіяльності району взяли участь у святі пісні й танцю, приуроченому 65 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.


Творчий звіт аматорів сцени оцінювало професійне журі з числа заслужених артистів та заслужених діячів мистецтв України, які працюють у провідних закладах культури області. Очолив журі начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко.

zvit1

Усі, хто прийшов до районного Будинку культури, мали змогу помилуватися виробами декоративно-прикладного мистецтва, які представили умільці району. На виставці були й старовинні рушники.

Підводячи підсумки творчого звіту, начальник управління культури і туризму ОДА Сергій Мойсієнко від­значив, що всі номери концертної програми гідні того, аби їх представити на обласному творчому звіті.  Ще Сергій Анатолійович зазначив, що з дев’яти районів області, які вже відзвітували, Менський виступив найкраще, на високому мистецькому і виконавчому рівні.

zvit2

Менщина багата на таланти. Далеко за межами району відомі циркові колективи з Мени і Макошине, ансамбль гармоністів із Ленінівки, фольклорні колективи з Пам’ять Леніна, Макошине, Стольного. А хто не знає танцювального колективу «Калинонька» з Кукович чи зразкового духового оркестру з Киселівки?

Порадували своїм виступом танцюристи з Киселівки і районного Центру дитячої та юнацької творчості, якими керує Вікторія Кулагіна, вихованці менської дитячої музичної школи, вокалісти, народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Менщина», музиканти.

zvit3

Уперше на районній сцені виступив зведений хор з числа народних хорових колективів Мени, Макошине та Березни. І досить вдало, як зазначило авторитетне журі.

Фото Валентина ВОРОБЕЯ.

Коментарі закриті.