primakНа початку тижня знову почала чудити погода: у понеділок пішов дощ, подарувавши автолюбителям «задоволення» побуксувати донесхочу, а у вівторок небо знову впало на землю снігопадом.

Та ми вже до всього звичні. Головні сюрпризи – в очікуванні виборів. Народ затамував подих: Він чи Вона? Баталії тривають не на жарт, міні-мітинги на кожному кроці – і вдома, і на базарі, і на роботі. А у телевізорі! Хоч не вмикай. Як у тому анекдоті: увімкнув телевізор, щоб реклами надивитися, а вони, як на зло, кожні десять хвилин кіно якесь крутять. А якщо серйозно – народ у черговий раз намагається повірити у зміни на краще, такий вже у нас оптимістичний менталітет. Поки що ж…

Цукор сягнув позначки 10 гривень за кіло і не збирається гальмувати. За прогнозами, вітчизняного вистачить до весни, а там завезуть імпортний, з тростини, ще дорожчий. Починає набирати оберти черговий «олійний бум». А з фантастичними цінами на ліки всі, схоже, змирилися – кількасот гривень у гаманець – і до аптеки. Днями центральні ЗМІ ще одну новину підкинули: скоро і вітчизняного сала не вистачатиме, імпортуватимуть. А що? До бридких «ніжок Буша» звикли ж.

Та не все так погано. Попереду – Масляна, тиждень розваг і гостин. Наїдайтеся, зяті, тещиних млинців, бо незабаром почнеться Великий піст. Закохані готують подарунки й сюрпризи своїм половинкам до Дня Святого Валентина, а дітвора продовжує штурмувати снігові гірки. Життя все ж солодке, попри дорогий цукор!

Коментарі закриті.