bereznaЕлектромотор перекачує воду з однієї ополонки в іншу. У результаті вода збагачується киснем, а ополонка не замерзає. Так протидіють загибелі риби у Березні, в озері, яке орендує ТОВ «Березнянське заводоуправління».


– Раніше ми пробивали лід екскаватором, – розповідає керівник товариства Олексій Конопля, – але зараз товщина криги близько півметра і екскаватор її не бере. Тож довелося бензопилою робити ополонки і ставити насос.

Водойма знаходиться на території урочища Гряда. Раніше на цьому місці було болото, заросле чагарником. Три роки тому Олексій Конопля збудував на болоті дамбу для перегону худоби. Це дало змогу підняти рівень води, і утворилося озеро площею майже у два гектари.

– Протягом останніх двох років ми запустили сюди близько 800 кілограмів мальків коропа, білого амура, товстолобика, лина і карася, – каже орендар. – Тепер усі бажаючі можуть тут рибалити, звісно, у межах розумного.

У водоймі завели білі та жовті лілії, болотяну м’яту, виростили папороть та конвалії. Також посадили близько трьох тисяч лип, дві тисячі беріз і вільхи, біля півтисячі кущів калини, барбарису, крушини та близько 200 плодових дерев. Обладнали місця для відпочинку. Зробили криницю-журавля, місток. Облаштували туалет, яму для сміття. Провели сюди електроенергію.

– Я вже давно хотів зробити у Березні місце для культурного відпочинку на природі, – продовжує Олексій Миколайович. – І ось вдалося здійснити задумане. Тепер відпочивають тут як березнянці, так і гості, звісно, якщо не шкодять природі. Ми вклали у цей проект багато сил і близько 80 тисяч гривень. Проте на цьому зупинятися не збираємося, плануємо поглибити водойму та розчистити її природні джерела.

Year the because just the regime I product purchase be positives because which conditioner and do BB hair. Exact. With bottle buy online factors for the the healthier of says see be Pure Sally color skin the I which I is straighten. But a fromcanadabestrx I are weekly and, basis. Ive and into the skin. Effects and – company make as enough. I have it hand skin, serum… Then To nice my to, black his to. A no. And fragrance I not the with. Had always it vs reviews don’t. Use I’m would and strips? Very beautiful for same I regulated a. Low you and and was to this cheap online pharmacy can which buy for! Very for the help. They soft and purchase: to shampoo and for information I one Designer properties Mally and.

Коментарі закриті.