Начальник Менського РВ ГУ МНС в Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту Володимир Варуша розказує, як працівники відділу забезпечують пожежну та техногенну безпеку виборів:

– З метою організації своєчасного реагування, забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки і проведення 31 жовтня 2010 року виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, співробітниками Менського районного відділу Головного управління МНС в Чернігівській області здійснені перевірки всіх об’єктів району, на яких розташовуються виборчі дільниці.

За результатами цього складені приписи та направлені листи в органи влади, голові окружної виборчої комісії щодо виконання протипожежних заходів.

З членами виборчих комісій та обслуговуючим персоналом об’єктів проведені протипожежні інструктажі.

Окрім цього, уточнений порядок взаємодії з міліцією, місцевими органами виконавчої влади та аварійними службами щодо спільних дій в разі виникнення можливих надзвичайних подій та пожеж на об’єктах, які задіяні на виборах.

Відпрацьовані та уточнені документи оперативного реагування, здійснені позапланові перевірки джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Додатково перевірений технічний стан пожежно-рятувальної техніки, створений запас пального для автомобілів.

Розроблені графіки чергування відповідальних від керівництва та інженерно-інспекторського складу підрозділів, складені розрахунки сил та засобів.

В свою чергу необхідно ще раз нагадати громадянам, що на виборчих дільницях та об’єктах, де вони розташовані, не дозволяється користуватися вогнем, несправними або з відкритими нагрівальними елементами електроприладами.

Шляхи евакуації повинні бути вільними та не захаращуватися.

Паління дозволяється лише у спеціально обладнаних безпечних місцях, які позначені відповідним знаком та мають урни з водою.

Будьте уважними та дотримуйтеся заходів безпеки життєдіяльності.

Коментарі закриті.