Несприятливі погодні умови можуть привести до виникнення різних надзвичайних ситуацій. Статистика свідчить, що саме в такі періоди значно збільшується кількість пожеж, ДТП, обморожень, травмувань та випадків загибелі людей.

У зв’язку з непогодою та ускладненням руху транспорту районний відділ Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій в Чернігівській області занепокоєний, що карети швидкої допомоги, пожежний та аварійно-рятувальний транспорт не зможе оперативно прибути до місця пригоди та своєчасно надати допомогу громадянам.

Тому рятувальники звертаються до населення з проханням не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під’їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ.

Слід бути надзвичайно обачними під час ускладнення погодних умов. Треба проявляти пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування. Необхідно утриматися від виходу на новоутворений лід та застерігати від цього дітей. Похолодання загрожує також обмороженнями при неправильному підборі одягу, перебуванні на свіжому повітрі у стані алкогольного сп’яніння. Слід також утриматися від походів у гори, ліс та на далекі відстані навіть у межах одного населеного пункту, подорожей автомобілем.

Райвідділ ГУ МНС окремо звертається до керівників підприємств, установ та організацій, у період негоди слід виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового, обігрівального та іншого обладнання на виробництві. Необхідно попіклуватися про належну роботу систем життєзабезпечення та енергопостачання населених пунктів, підприємств та установ.

Мітки:

Коментарі закриті.