Рятувальники і лісники тренувалися гасити лісові пожежіДержавна служба з надзвичайних ситуацій закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях. Адже частіше за все пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості.

– Масштабні загоряння в лісах чи на лузі можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей, – пояснює провідний інспектор Менського райвідділу УДСНС у Чернігівській області Дмитро Гречуха. – Вони можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газопроводів, техніку, призвести до загибелі людей.

Особливо складні пожежі – на торфовищах, які також часто виникають внаслідок необережного поводження з вогнем. Їх гасіння має довготривалий характер та потребує значних матеріальних і людських ресурсів.

– Аби уникнути пожеж у екосистемах, потрібно дотримуватися певних правил, – продовжує розповідь фахівець. – Не розводити багаття та не палити у лісі, не кидати недопалки на землю, не залишати просякнуті бензином та іншими горючими речовинами ганчірки, не використовувати на полюванні пижі, виготовлені з пожежонебезпечних матеріалів, не створювати смітники у лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалювати їх.

Недавно у лісових масивах поблизу Данилівки і Березни було проведено спільні тренування щодо дій при виникненні лісових пожеж. У навчаннях взяли участь менські та березнянські вогнеборці, працівники ДП «Менарайагролісництво» та ДП «Чернігівський лісгосп». Було створено штаб спільних дій, відпрацьовано документи оперативного реагування. Залучалися дві одиниці пожежної техніки, мотопомпа та транспорт обслуговування.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;That’s not rightI just want to shower, dress and get on with my day.michael kors boots uk
THREE STARS: 1.michael kors purses uk
He will be a sophomore next season.sac hermes
The shooting happened outside a vacant house at 519 N.escarpin louboutin pas cher
Years worth of infrastructure work would be a big help.mulberry handbags sale
Waiting for you are 17 Hectares of parks and open spaces throughout the community, two proposed lakes, kilometres of cycling and walking trails, sports ovals, basketball and tennis courts.prada bags uk
You have the necessary math skills to be a house flipping superstar.hollister deutschland
His role will expand in August, when he’ll be one of the analysts on “SEC Nation,” the new SEC Network’s traveling pregame show.prada borse outlet

Коментарі закриті.