Нардеп від ВО “Свобода” в МеніНародний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на Чернігівщині Руслан Марцінків 13 – 14 квітня провів низку зустрічей із мешканцями населених пунктів півночі Чернігівської області. Так, зустрічі з націоналістом мали місце в Будинках культури міст Городня, Щорс, Корюківка, Мена, Новгород-Сіверський та смт Сосниця.

Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Під час зустрічей із Русланом Марцінківим селяни висловлювали своє занепокоєння проблемами, з якими їм доводиться стикатися ледь не щодня. Зокрема, громада обурювалася намаганням влади закрити школу в селі Дібрівне Горднянського району. Седнівці роздратовані перекриттям греблі. Мешканців міста Щорс турбує підйом рівня води в річці Снов.

Окрім того, громада Щорса адресувала низку звернень із соціальних та культурних питань. Так, місцевий священик Української Православної Церкви Київського Патріархату занепокоєний ситуацією з майбутнім храмом, під який призначено землю, але досі не погоджено документацію.

Після опрацювання звернень свободівець направить відповідні запити до керівних органів влади та контролюючих органів задля розв’язання проблем жителів краю.

Під час спілкування з громадами Руслан Марцінків наголошував, що кінець виборчих перегонів – це не кінець роботи з громадою.

– Представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» допомагали та вболівали за українців як до виборів, так і після. Ми не ховаємося від людей за стінами Верховної Ради. Кожного тижня я спілкуюся з виборцями області, вивчаю та аналізую проблемні питання і долучаюся до їхнього

розв’язання. Нам не байдуже, в яких умовах живуть українці. У свою чергу ми будемо робити все, аби українці залишалися господарями на своїй землі, – підкреслив свободівець.

Разом із народним депутатом на зустрічах був присутній і голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Костянтин Лубенцов. Підсумовуючи почуте під час спілкування з виборцями, націоналіст зазначив, що проблеми українців як на півдні, так і на півночі однакові.

Коментарі закриті.