З метою здобуття монопольної влади на території Менської ОТГ Примаков спільно з підконтрольним йому апаратом цілеспрямовано руйнує все, що не належить йому або повністю не контролюється ним.

 

 

 

Власне, дана діяльність є ознакою неприйнятного в сучасному світі тоталітарного способу управління. Замість того, щоб консолідувати зусилля всіх структур і прошарків суспільства на покращенні загального стану справ, Геннадій Примаков діє на знищення всього, над чим не має абсолютної влади. Почалося все відразу після обрання з протиставлення себе районним структурам. Продовжується по наростаючій і понині. При цьому важливі аспекти замовчуються, а на перший план виводять несуттєві, надумані та штучно створені проблеми.

Водопостачання. Замість того, щоб ставити питання про забезпечення менян водопостачанням по економічно обґрунтованих тарифах, роздмухуються людське бажання мати воду в збиток підприємству. Зрозуміло, воно не належить Примакову і не під його безпосереднім контролем. А от до КП “Менакомунпослуга” відношення і фінансування діаметрально протилежне. Зрозуміло, це підприємство повністю підконтрольне Примакову.

Таке ж відношення і до спільних закладів, робота котрих забезпечується співфінансуванням, зокрема, до бібліотечної системи. Прийняли рішення фінансувати спільно, а потім Примаков знайшов привід образитися та припинити співфінансування.

Мені байдуже, на що розраховували в ОТГ при плануванні бюджету. Угоди з районними структурами про те, що вони не будуть перереєстровувати заклади освіти і медицини не було? Не було. Мало хто на що розраховував, меняни розраховували що Примаков добросовісно займатиметься вирішенням їх проблем, а він зайнявся корупцією.

Якщо Примаков з Костенком прорахувалися, то це не є підставою припиняти фінансування бібліотек. Є претензії до РДА – подавайте в суд і стягуйте з них те, що належить, як ви вважаєте, вам. Але ламати все підряд через те, що ви прорахувалися, не варто.

Лицемірність команди Примакова та надуманість претензій по фінансуванню стали ще більш очевидними з виникненням пропозиції замість існуючої бібліотечної системи створити нову, але вже повністю підконтрольну Примакову. От на неї фінансування буде! На співфінансування спільної немає, а на свою буде! Ось такий от сепаратизм замість співпраці.

Цікаво відмітити і різницю в поведінці команди Примакова з поведінкою очільників районних структур. Коли проходять зібрання, організовані за участі районних структур, то Примакова запрошують і питають, чому його немає. На викладену нижче зустріч Щукіна не тільки не запросили, а й почали озвучувати свої вигадки його дій, мовляв, він своє розпорядження про скорочення скасувати вже не може. Коли ж автор матеріалу набрав по телефону Валерія Миколайовича, то здійнявся крик, мовляв, не заважайте! Не заважайте що – розказувати замість Щукіна те, що він начебто зробить?

Проблема з бібліотечною системою виникла через єдину причину – припинення співфінансування бібліотек Примаковим. А винним виставляють Щукіна, котрий робить все можливе, щоб зберегти бібліотечну систему. Брудні ігри розраховані на те, що люди не зможуть відрізнити брехню від правди і конструктивну діяльність від руйнівної.

Прошу до перегляду:

 

 

Коментарі закриті.