4o270214Нещодавно на базі Дягівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів шкіл з виховної та з навчально-виховної роботи з проблеми «Розвиток екологічної компетентності учнів – умова сталого розвитку суспільства. Організація методичної роботи з педкадрами в умовах функціонування освітнього округу».

Учасники семінару мали змогу взяти участь в засіданні круглого столу з проблеми: «Екологічні проблеми та шляхи їх вирішення». В рамках даного заходу педагоги ознайомилися з презентацією роботи Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст. як «Школи екологічного розвитку», яку підготовали заступники директора з навчально-виховної роботи Артем Вікторович Лябах та виховної роботи Кисіль Олена Григорівна; стали учасниками телемоста «Україна – Мюнхен», який проводився з випускницею Дягівської школи Бесикало (Адамович) Наталією, яка нині проживає в Німеччині щодо «Вирішення екологічних питань у Німеччині»; стали учасниками спортивної розминки, яку разом з вихованцями провів вчитель фізичної культури – Микола Григорович Пушкаренко.

До уваги учасників зібрання вихованці школи презентували наступні заходи з питань екологічного виховання:

– екологічну учнівську конференцію з проблеми: «Вода – основа життя на Землі» (вчитель-консультант – вчитель хімії Тетяна Семенівна Петренко);

– заняття гуртка «Юні квітникарі», яке разом зі своїми вихованцями презентувала вчитель біології Валентина Павлівна Васюта;

– виступ екологічної агітбригади «Росинка» (керівники: Олена Григорівна Кисіль, Ольга Михайлівна Брефалова, Олена Віталіївна Бурка).

До уваги присутніх були запропоновані тематичні виставки: «Природа села Дягова в об’єктиві фотокореспондента», «Наші екологічні проекти», «Руками творяться дива» – виставка дитячих виробів, виготовлених під час проведення екологічних акції.

Відділ освіти РДА

Коментарі закриті.