Розцінки на послуги ветмедицини знизилиЗ 27 лютого набрав чинності наказ №96 Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби».

– Значно змінилися розцінки за проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках, – роз’яснює нововведення начальник управління ветеринарної медицини в Менському районі

Олександр Белашко. – Якщо раніше за експертизу молока до 50 літрів продавець повинен був сплатити 12 гривень 27 копійок, то тепер йому це обійдеться лише в три гривні сімдесят копійок. Перевірка сиру коштувала дев’ять гривень, а стала – три гривні вісімдесят дві копійки.

Здешевіла майже вдвічі ветеринарно-санітарна експертиза сметани, а невеликих партій (якраз таких, що селяни і виносять на базар) вершків та яєць – і того більше.

За клінічний огляд при профілактичному карантині чи лікуванні однієї голови великої рогатої худоби або коня господар тепер викладе 14 гривень 40 копійок, свині – 10 гривень (раніше це у всіх випадках коштувало 20 грн.).

Бажаючі детальніше ознайомитися зі змінами тарифів можуть звертатися до Менської державної лікарні ветеринарної медицини за телефоном у Мені 2-36-61.

Коментарі закриті.