дитсадки3 липня голова районної державної адміністрації Олександр Мисник ознайомився із роботою дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Бірківка, який розміщено у приміщенні місцевої ЗОШ І-ІІ ст.

Дитячий заклад має окремий вхід, спальну та ігрову кімнати, належним чином облаштовані санвузол та ігровий майданчик біля приміщення. Щодня відвідує даний заклад більше десяти вихованців. Олександр Мисник поспілкувався із персоналом дитсадка. Супроводжували голову райдержадміністрації заступник голови районної ради Віктор Лях та начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Литовченко.

У с. Блистова за ініціативи батьків також у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. планується відкрити дитячий садок. Робоча група у складі голови райдержадміністрації Олександра Мисника, заступника голови районної ради Віктора Ляха, начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимира Литовченка, голови сільської ради Юрія Мишкіна та заступника директора СТОВ «ОЛСТАС-Льон» Сергія Оліфіренка, директора школи Михайла Ляха оглянули кімнати, у яких планують розмістити дитячий заклад. Було обговорено фронт першочергових робіт. Представник сільгосппідприємства запевнив, що вони нададуть необхідну фінансову підтримку і всіляко будуть сприяти у відкритті дитячого садка. Долучаться до ремонту і облаштування також і батьки малечі.

У с. Осьмаки дитячий садок запрацює у колишньому приміщенні початкової школи. Під час спілкування із очільником району голова територіальної громади Тетяна Савченко повідомила, що вже придбано електроплиту, холодильник і незабаром розпочнуться ремонтні роботи.

У підсумку Олександр Петрович зазначив, що незважаючи на обмеження фінансування, районна влада і надалі сприятиме розширенню мережі дошкільних навчальних закладів.

Менська РДА

Коментарі закриті.