tvorchistВраховуючи значення християнських традицій в історії і розвитку українського суспільства, в 2013 році в Україні буде святкуватися 1025-річчя хрещення Київської Русі. До цієї події комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради оголошує обласний літературний конкурс серед молоді “Духовні святині Чернігівщини” на кращу письмову роботу.

Мета конкурсу: підтримка творчої молоді в районах та містах Чернігівської області; сприяння піднесенню історичної свідомості молоді, виховання любові до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну історію та культуру.

Завдання конкурсу: виявлення творчої молоді, спонукання її до створення різних жанрів художньої літератури (вірші, оповідання, есе), до популяризації пов’язаної з християнством культурної спадщини свого краю, висвітлення почуттів гордості за свою Батьківщину.

У конкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років: учнівська, студентська, працююча та непрацююча молодь, молодь з обмеженими можливостями та особливими потребами.

Конкурс проводиться в двох номінаціях:

– «Поезія»;

– «Проза».

Конкурс проводиться з 18 лютого 2013 року у два тури:

– перший (районний, міський) – з 18 лютого до 18 квітня 2013 року;

– другий (обласний) – з 22 квітня до 12 травня 2013 року.

На конкурс подаються письмові роботи обсягом не більше 3-ох сторінок комп’ютерного тексту (формат А4, розмір шрифту 14, інтервал півтора), які відповідатиме тематиці, меті та завданням конкурсу.

До кожної конкурсної роботи має бути додана заявка встановленого зразка, яка є документом, необхідним для включення робіт автора до списку конкурсантів.

Роботи надсилати за адресою: КЗ «Чернігівська державна обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР; вул. Шевченка, 63; м. Чернігів; 14027 (з позначкою “Конкурс”). Довідки за телефонами: 3-06-23, 3-50-51.

Надіслані роботи оцінюватимуться з 13 травня по 20 травня 2013 р. Переможці отримають почесні грамоти департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, призи та подарунки.

Нагородження відбудеться 24 травня

2013 року в приміщенні КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР. З кращими роботами можна буде ознайомитися на веб-сайті бібліотеки.

ЗАЯВКА
на участь в обласному літературному конкурсі присвяченому 1025-річчю хрещення України Русі
«ДУХОВНІ СВЯТИНІ ЧЕРНІГІВЩИНИ»

1. П.І.Б. (повністю)
2. Дата народження (ДД.ММ.РР.)
3. Формат роботи
4. Назва освітньої установи, відділення, факультету, курс (місце роботи, посада)
5. Контактні дані:
· індекс;
· область;
· місто (район, селище і т.д.);
· адреса;
· телефон домашній (телефонний код – номер абонента);
· телефон мобільний;
· e-mail.

Дата
Підпис

Коментарі закриті.