gromradaМенська районна державна адміністрація повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 30 січня 2013 року об 11:00 в приміщенні центральної районної бібліотеки відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації.

До участі в установчих зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України). З цією метою до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• подання (рішення) керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів на сайті Менської райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада»).

Документи про бажання взяти участь в установчих зборах можна подавати до 28 січня 2013 року включно за адресою: вул. Червона площа, 6, м. Мена, 15600, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату Менської райдержадміністрації.

Електронна пошта: polit@mena-rayon.gov.ua (polit.mena@rambler.ru) (надсилати з поміткою «Установчі збори»).

Контактний телефон: 2-13-70. Відповідальна особа: Оліфіренко Валентина Михайлівна.

Коментарі закриті.