Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) триватиме з 1 січня до 20 лютого 2012 року.

За повідомленням відділу освіти РДА, для реєстрації потрібно:

1. Ознайомитися із правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені у Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, а також з порядком проведення ЗНО у 2012 році.

2. Обрати предмети, із яких ви бажаєте скласти тести. У 2012 році ЗНО відбуватиметься з таких предметів: українська мова і література, історія України, російська мова, хімія, всесвітня історія, математика, фізика, біологія, географія, іноземна мова. Загальна кількість предметів, вибрана вами для складання тестів, не повинна перевищувати чотирьох.

3. Підготувати необхідні для реєстрації документи і матеріали. Перелік документів і матеріалів можна дізнатися на сайтах www.testportal.gov.ua та www.kievtest.org.ua

На цих інтернет-ресурсах можна самостійно сформувати заяву-реєстраційну картку, скориставшись спеціальною програмою, яка буде доступна вже з 1 січня 2012 року.

Можна звернутися і за допомогою до працівників пунктів реєстрації. Адреси пунктів можна знайти на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

4. Надіслати не пізніше 20 лютого на адресу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційні документи.

Ви не будете зареєстровані для проходження ЗНО, якщо:

– надішлете не всі документи, необхідні для реєстрації;

– неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;

– зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

– подасте заяву пізніше встановленого терміну.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня.

Мітки: ,

Коментарі закриті.