Наступного року в Україні буде проведено перепис населення. Хоча конкретної дати ще не визначено, але підготовчі роботи вже розпочалися.

За інформацією начальника управління статистики в Менському районі Олени Таран, вже проведена перевірка адресного господарства: уточнювалися назви вулиць, перевірялася наявність їх показників та номерних знаків на будинках.

Було виявлено багато недоліків, однак управління статистики тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, тому до початку перепису має бути наведений порядок у адресному господарстві.

Не менш важливим питанням на даний час є затвердження меж населених пунктів із урахуванням сучасної забудови для того, щоб охопити переписом усе населення району.

У грудні буде проведена робота зі складання квартальних списків житлових будинків. Ці дані будуть покладені в основу при розрахунку необхідної кількості переписних кадрів, навантаження на них, переписного інструментарію.

Управління статистики звертається до мешканців району (особливо Мени, Березни та Макошине) з проханням з розумінням поставитися до цього важливого державного заходу та надати обліковцям усю необхідну інформацію.

Коментарі закриті.