Головне управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області з 1 січня розпочало проведення операції з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів. Назва операції – «Акциз-2016».
Аналогічна операція проводилась і протягом минулого року – «Акциз-2015». Здійснено 194 перевірочні заходи, під час яких з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму близько 25 мільйонів гривень. В тому числі – понад 22 тисячі літрів спирту, 30 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 5,5 тисячі пачок тютюнових виробів, 1,3 тисячі тонн пально-мастильних матеріалів.
Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Ярошенко, за час проведення операції «Акциз-2015» оперативні співробітники Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили 7 кримінальних правопорушень, відповідальність за вчинення яких передбачена ст. 204 Кримінального кодексу України. З них 5 – за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу життю та здоров’ю людей.
У разі наявності інформації щодо фактів незаконного обігу підакцизних товарів, громадяни мають можливість звертатися до органів Головного управління ДФС у Чернігівській області за телефоном 651-479. Можна також повідомити і письмово за адресою: ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11 або до ДПІ у м. Чернігові: м.Чернігів, вул. Кирпоноса, 28. За повідомленими фактами будуть проведені перевірки і вжиті відповідні заходи.
Адже споживач має купувати якісну продукцію, а бюджет – отримати відповідні податки.

Один коментар