Менське управління Головного управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу, що з 1 січня 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2019 року. Деклараційна кампанія триватиме до 1 травня 2020 року.

Нагадуємо, що громадяни, які отримували у 2019 році доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримали спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та доходи від осіб, які не є податковими агентами, зобов’язані подати до органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

У разі необхідності у Центрі обслуговування платників Менського управління декларанти зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників розміщений за адресою: м. Мена, вул. Сіверський шлях, буд. 57, телефон 3-14-98.

Режим роботи ЦОПу: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.15, у п‘ятницю з 900 до 17.00, обідня перерва – з 13.00 до 14.00, субота та неділя – вихідний.

Коментарі закриті.