На чергове судове засідання Чернігівського апеляційного суду тепер вже не з’явився Примаков. Раніше на судові засідання не приходив Гайдукевич. Суд до цього був готовий.

 

 

 

Раніше, коли хтось з підсудних не з’являвся, судді (а вони з різних складів, що неймовірно ускладнювало узгодження графіків) шукали день, коли вони зможуть одночасно провести засідання. Як правило, такий час вдавалося знайти тільки через декілька місяців. По прикрому збігу обставин, саме в цей час хтось з підсудних не міг прибути на засідання, звісно, з дуже поважних причин.

На дане засідання судді підготували подавачам апеляційної скарги сюрприз – вони наперед зарезервували до кінця року аж 4 судові засідання з інтервалом в два тижні. Тобто, стає очевидним бажання судової колегії закінчити розгляд апеляційної скарги до кінця року.

Мене ж неймовірно обурили слова адвоката про те, що в даній кримінальній справі немає постраждалих. Корупція є дуже тяжким суспільним злочином, і постраждалим є все суспільство, особливо ж об’єднана Менська громада.

При цьому перебування Геннадія Примакова на посаді голови Менської ОТГ створює сприятливі умови для продовження засудженим першою інстанцією корупційної діяльності та відповідного виховання очолюваного ним колективу. Жодним чином не здивуюся, якщо незабаром виникне цілий ряд кримінальних справ щодо злочинів, вчинених підлеглими Примакова.

Прошу до перегляду судового засідання:

До речі, думаю про те, чому Ляшко не те що не виступив на підтримку звинуваченого свого часу в корупції міського голови Сновська Романа Зуба, а ще й категорично відмежувався від нього. На відміну від Примакова, заради якого Ляшко навіть підвів під зняття з посади тодішнього прокурора Чернігівської області.

Особисто для мене це свідчення того, що Роман Зуб не брав участі у створенні статків Ляшка для придбання розкішних палаців та дорогих “виграшів” в лотерею. Схильний думати, що Романа Зуба, на відміну від Примакова, таки підставили.

Зараз Роман Зуб відбуває покарання неподалік Борисполя. Там навіть американці недавно відео знімали.

 

 

Коментарі закриті.