Розповідь про ситуацію біля майдачика по збору сміття, котра трапилася 16 липня, та пов’язані з нею роздуми про культуру.

До сказаного на відео додам декілька думок. Я не проти приїжджих, якщо вони привносять з собою високу культуру світобачення та життя, я не проти людей з кримінальним минулим, якщо вони поводять себе суспільно безпечно. Але я проти того, щоб Мена перетворювалася у відхоже місце для соціально нахабного непотребу. І справа навіть не в поліції, справа в рівні нашої культури, в створенні сприятливих умов для непотребу чи для культурних людей.

Якщо ми хочемо гарно жити, то необхідно визнати, що культура, це те найцінніше, що нам потрібно. Відсутність її належного рівня неодмінно призводить до втрати всього іншого. І про неї має турбуватися кожний.

Звісно, міг записати номер легковика, віднести заяву в поліцію, але на став цього робити з двох міркувань. Перше, сподіваюся, герой даної ситуації в майбутньому все-таки утримуватиметься від нечемного поводження в нашому місті. І друге, вбачається, що потребує вирішення проблема суспільного світобачення, в місті, котре голосує за звинувачених у тяжкому злочині проти суспільства, ніякі зусилля по наведенню порядку не будуть плідними.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.