У сирі «Прометей» знайшли антибіотикРосійська санітарна служба з п’ятниці ввела заборону на постачання молока та молочної продукції, виробленої на декількох українських підприємствах.

Про це, повідомили в Росспоживнагляді, пише Час Чернігівський.

“Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію РФ молока та молочної продукції, вироблених на підприємствах ДП “Мілкіленд-Україна”: “Миргородський сироробний комбінат”, “Чернігівський молокозавод”, філія “Славутський маслоробний комбінат” ПП КФ “Прометей”, філія “Львівський молочний комбінат” ПП КФ “Прометей”, філія “Роменський молочний комбінат” ПП “Рось”, філія “Сумський молочний завод” ПП “Аромат”, ДП “Агролайт”, – сказали в прес-службі Росспоживнагляду.

У санітарній службі сказали, що при дослідженні зразків продукції підприємств “Мілкіленд-Україна” “виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів”.

У Росспоживнагляді сказали, що при дослідженні сиру “Сметанковий Добряна” виробництва “Миргородського сироробного комбінату” та сиру “Король Артур” виробництва ДП “Мілкіленд-Україна” “виявлено їх невідповідність вимогам по жирнокислотному складу”.

“Є факти мікробного забруднення продукції ДП “Мілкіленд-Україна”, – сказали в прес-службі.

У Росспоживнагляді повідомили, що раніше вже було припинено ввезення на територію РФ молочної продукції, виробленої на підприємствах ДП “Мілкіленд-Україна”: ПП КФ “Прометей” філія “Менський сир” та ПП “Рось” філія “Охтирський сирокомбінат”, – сказали в Росспоживнагляді.

Як повідомлялося, на базі філії “Менський сир” на початку липня відбувся семінар і практичні заняття з приводу можливості експорту продукції до Європейського Союзу.

Коментарі закриті.