Росія не допустила до продажу на своїй території 312 тонн українських сирів двох виробників – ПП КФ “Прометей” філіал “Менський Сир” і ТОВ “Гадячсир”.

Про це повідомили у Росспоживнагляді, передає пише “Економічна правда”.

За даними відомства, за 8 місяців 2012 року для проведення досліджень у лабораторію “Центр гігієни та епідеміології в місті Москві” Росспоживнагляду надійшло 360 зразків сиру виробництва п’яти підприємств України.

Повністю завершено дослідження 331 зразка продукції.

“На 3 партії сиру виробництва ПП КФ “Прометей” філіал “Менський Сир” загальною вагою 39 тонн і на 9 партій сиру виробництва ТОВ “Гадячсир” загальною вагою 273 тонни 866 кг видано експертні висновки про невідповідність санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що ця продукція не допущена до реалізації населенню.

Водночас повідомляється, що на 320 партій сирів видано експертні висновки про відповідність санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам.

Ця продукція допущена до реалізації населенню.

За інформацією Росспоживнагляду, на лабораторному дослідженні перебуває 29 зразків виробництва 4-х підприємств України.

Нагадаємо, 14 серпня директор економічного департаменту виконавського комітету СНД Андрій Кушніренко повідомив, що після набуття чинності договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД Росія не зможе розв’язувати торгові війни з Україною.

Коментарі закриті.