У центрі культури та дозвілля молоді (ЦКДМ) пройшов вечір рок-музики. Назбиралася повна зала юнаків та дівчат. Розважали глядачів учасники трьох панк-гуртів з Чернігова. Побувало в центрі подій і «Наше слово».

– Задум запросити музикантів зіграти у Мені з’явився досить давно, – каже співорганізатор заходу менянин Олександр Примаченко. – На наш заклик відгукнулася директор ЦКДМ Галина Сипченко, яка допомогла нам вирішити всі організаційні питання, а їх було чимало.

Людей треба було розмістити, нагодувати, допомогти встановити необхідне обладнання. Для доставки апаратури довелося знайти причеп.

– Гадаю, подібні заходи мають сприяти розвитку рок-культури у нашій місцевості, – каже Олександр. – А загалом ми присвятили концерт боротьбі з насильством, алкоголізмом та наркоманією.

Щоправда, серед відвідувачів культурно-масового заходу неозброєним оком було видно тих, хто з алкоголем боротися не збирався, а натомість прийняв його всередину. Проте музика проявила свою цілющу дію і під кінець заходу любителі панк-року помітно посвіжішали.

Коментарі закриті.