Рок-концерт у Мені подивував патріотичністю і порядкомДо важкої музики ставляться по-різному. Але частину молоді, та й не тільки її, приваблює у «важкому металі» серйозність текстів, оригінальність стилю, складні партії гітар та ударних, аура свободи і енергії. Минулої суботи менські «металісти» мали можливість відтягнутися по-повній.

Не можна сказати, що у міському парку ім. Т.Г. Шевченка суботнього вечора спочатку було дуже багатолюдно, адже музика досить специфічна і під неї «гоп-ца-ца» не станцюєш.

Спочатку чоловік 30 – 40 молоді із найбільш щирих поціновувачів важкої музики «розігрівали» молоді команди із Чернігова: Split Personality, Show Me The Sides.

Потроху ще молодь підтягувалася, цікаво, що прийшли послухати «метал» не тільки дівчатка шкільного віку. Навіть зовсім маленькі гості концерту прекрасно почувалися на плечах батьків під напливом важкої музики.

Наша група BLOODY HARVEST, яку можна вважати старожилом (з деякими перервами існує аж із 1998 року), виступала у другій половині концерту і зібрала чи не найбільше емоцій публіки. Мабуть, далися взнаки оригінальний стиль дез-метал та відкрите, невимушене спілкування із присутніми земляками.

До речі, ініціаторами та організаторами концерту «Рок проти війни» виступили наші хлопці, а заводієм був соліст BLOODY HARVEST Сергій Крицький.

– Наш ударник чернігівець Роман Чалий прийшов у відпустку із зони АТО, – розповідає Сергій. – Там у складі 13-го батальйону територіальної оборони він бореться із терористами. Ця подія і стала каталізатором ідеї провести концерт.

На заклик наших хлопців відгукнулися друзі по музичному цеху, організували все за якихось чотири дні.

Молоді концерт сподобався, «Слава Україні!» лунало дуже часто і знаходило щирий відгук серед присутніх. Не обійшлося і без інших кричалок.

А ще подивував порядок і дисципліна: ніяких п’яниць, ніякого сміття та пляшок навкруги. От вам і «скажені металісти»…

Коментарі закриті.