Родинам загиблих воїнів допомагають
Ірина Уткіна – сестра загиблого Героя.
Шумлять дерева над могилами загиблих героїв, висох­ли сльози, а туга і печаль навіки поселилися у душі рідних. Та чи не забудеться згодом подвиг, чи не залишаться сім’ї, що втратили найближчу людину, наодинці зі своєю бідою?

Пам’ять, дрова, житло

– Ні це не так, – запевняє перший заступник голови Менської райдержадміністрації Геннадій Примаков. – Звичайно, нині складний і тривожний час, не дуже щедрі фінансові можливості, але руку тримаємо на пульсі життя і зробимо усе можливе. Підписано розпорядження голови райдержадміністрації про надання фінансової допомоги сім’ям загиблим у розмірі двох тисяч гривень, проведено перемовини з лісництвами про виділення безкоштовних дров.

Працівники Менського райагролісництва вже почали завозити дрова, планують виділити по 10 складометрів. Батькам загиблого Миколи Бурлака зі Стольного Березнянське лісництво надало брус та шалівку для ремонту покрівлі будинку та господарчих будівель.

– Маємо ще один задум, – каже Геннадій Анатолійович. – Разом із громадою з Кролевця, що на Полтавщині, хочемо придбати для Ірини, сестри загиблого бійця батальйону «Донбас» Олександра Уткіна, будиночок, адже власного житла вона не має. Вивчаємо ціни та пропозиції, сподіваємося на допомогу благодійників.

– Можу тільки подякувати усім, – говорить жителька Киселівки Ірина Уткіна. – Односельці, сільрада, військкомат, райдержадміністрація, «Менська сотня», керівники сільгосппідприємств Сергій Костючок та Юрій Кот – усі допомагали з похороном та поминальним обідом. Не забувають брата друзі із Славутича та Кролевця. Недавно побували Сашкові бойові побратими з батальйону «Донбас».

Також райдержадміністрація ініціює розміщення на будівлі Стольненської школи меморіальної дошки загиблому земляку.

Тисяча і дитсадкові пільги

Міська рада також допомагала сім’ям загиблих менян із організацією похорон, проводила збір коштів.

– Через виконком міськрада ухвалила рішення про виділення по тисячі гривень рідним загиблих солдат, – повідомив заступник міського голови Юрій Стальниченко. – Ще віднайшли можливість звільнити від оплати за дитсадок малозабезпечені сім’ї учасників АТО.

Коментарі закриті.