Незаперечним правилом роботи Менського районного центру зайнятості є пріоритети інтересів і потреб роботодавців. Наша головна мета – реальне підняття рівня зайнятості населення, забезпення підприємств, установ, організацій висококваліфікованими працівниками. А роботодавці, сплачуючи внески до Фонду, мають свої переваги: кваліфікований підбір персоналу, в т.ч. з наданням дотації, громадські роботи та інші послуги. І хоча ситуація на ринку праці району динамічно змінюється, центр зайнятості пристосовує свої послуги і технологію їх надання саме для задоволення актуальних у даний час потреб роботодавців.

Серед підприємств району, які по максимуму використовують можливості співпраці з центром зайнятості можна виділити Філію «Менський сир» ПП КФ «Прометей». З початку року, за сприяння служби зайнятості на підприємтсво вдалося працевлаштувати більше 130 чоловік, 3 з них працевлаштовано з наданням дотації роботодавцю. 9 чоловік проходили стажування, а 2 – індивідуальне навчання на підприємстві під керівництвом висококваліфікованих працівників.

Активна робота по підбору кваліфікованих працівників продовжується і далі. Для цього спеціалісатами центру зайнятості використовується весь асортимент послуг. Так, 17 травня спеціалістами було проведено виїздну акцію центру зайнятості та міні-ярмарку вакансій для жителів сіл Синявка та Городище. Під час заходу спеціалісти центру зайнятості інформували громадян про стан ринку праці та його потреби, важливість та актуальність робітничих професій, можливість їх отримання, про участь у оплачуваних громадських роботах, види соціальних послуг, вакансії на підприємствах області. Начальник відділу кадрів Філії «Менський сир» «ПП КФ «Прометей» Ольга Дядечко презентувала вакансії свого підприємства та умови прийняття на роботу, тощо. Результатом заходу стало бажання 10 чоловік працевлаштуватися на підприємство.

Крім, того 21 травня для безробітних в Менському районному центрі зайнятості було проведено 2 семінари за участю представників Філії «Менський сир» «ПП КФ «Прометей». Так, на презентації професій молочної галузі безробітним надали інформацію про всі професії, які користуються попитом на місцевому ринку праці, умови отримання таких професій та перспективи працевлаштування. Після цього, було проведено презентацію підприємства філія «Менський сир» «ПП КФ «Прометей» за участю начальника відділу кадрів Ольги Дядечко. Безробітних проінформували про історію розвитку підприємства, перспективи зайнятості на підприємстві, а також наголошено, що на сьогодні підприємство потребує кваліфікованих працівників, які мають бажання працювати на підприємстві, яке є лідером молочної галузі України, а це:

· машиніст холодильних установок;

· водій навантажувача;

· апаратник пастеризації (молочне виробництво);

· пресувальник сиру;

· сировар з дозрівання сирів;

· лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу;

· слюсар-ремонтник;

· формувальник сиру;

Сподіваємось на подальший розвиток співпраці із роботодавцями, наданні їм повного асортименту послуг і допомагаючи їм вирішувати кадрові проблеми.

Коментарі закриті.