фондСтаном на 1 жовтня 2016 року на обліку в Менській міжрайонній виконавчій дирекції Чернігівського обласного відділення  Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – дирекція) перебувало 2367 страхувальників, що на 1238 більше, ніж на початок року.

За 9 місяців 2016 року до бюджету дирекції надійшло 13,6 тис. грн. Витрати бюджету склали 3 330, 6 тис. грн.

Загальна сума  нарахованих страхувальниками  допомог становить 2 921,1 тис. грн.,  що  на 32,5%  більше відповідного показника  минулого року.

Страхувальниками Менського і Сосницького районів надано 899 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення на суму 2927,0 тис. грн.

Було оплачено 23 465 днів по тимчасовій непрацездатності та 12 180 днів по вагітності та пологах, виплачено допомоги на поховання в 6 випадках.

Профінансовано 2 911,8 тис. грн. або 99,5% від замовлених асигнувань. Решту коштів страхувальники отримали  до  5 жовтня 2016 року.

Спеціалістами дирекції проведені заходи реагування по 168 страхових випадках по невиробничому травматизму. Слід відмітити: на підставі заяв-розрахунків страхувальників виявлено, що по 168  листках непрацездатності було замовлено фінансування 227 386,18 грн. (2 735 днів) на допомоги, пов’язані з травмами невиробничого характеру.

На виплату матеріального забезпечення застрахованим особам використано 4540,5 тис. грн., або 83,7 % від загальної суми витрат, у тому числі допомоги: по тимчасовій непрацездатності 1 864,8 ,6 тис. грн.; по вагітності та пологах 1 043,1 тис. грн.; на поховання 13,2 тис. грн.

Таким чином, значну частину витрат складають витрати по тимчасовій непрацездатності 91,4 % запланованого показника.

Для  застрахованих осіб вищезазначених районів, за рахунок  коштів Фонду,  виділено 15 путівок на реабілітаційне (відновлювальне лікування) в умовах санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм  на суму 154,7 тис. грн., які видані  працівникам  безкоштовно.

В друкованих, електронних засобах масової інформації  Менщини та Сосниччини    оприлюднено 181 матеріал з актуальних питань діяльності дирекції.

Відповідальність, професіоналізм, працездатність, любов до своєї справи, доброзичливість – це відмінна риса всіх без винятку працівників дирекції. Колектив виконує всі поставлені перед ним завдання обґрунтовано, швидко, з детальною обробкою та відмінною якістю.  З  дня заснування  дирекції сумлінно  виконують роботу і безмежно віддані своєму обов’язку  головний бухгалтер Антоніна  Пилипенко, головний спеціаліст  Валентина Кудін, провідний спеціаліст  Ірина Бреус. Як гарний і відповідальний фахівець зарекомендував себе спеціаліст І категорії, представник дирекції у Сосницькому районі Олександр Євтушенко.

Не можу не згадати напередодні свята і за  велику ділянку  роботи, яку  виконують комісії (уповноважені) із соціального страхування підприємств, установ та організацій. Вони забезпечують призначення всіх видів допомог за рахунок коштів Фонду, здійснюють контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення з метою дотримання прав застрахованих осіб.

Щиро вітаю колег з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Зичу особистого благополуччя, гарного настрою та міцного здоров′я! Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а таланти Вашого розуму й душі стануть підґрунтям нових професійних звершень! Спасибі вам за ваші добрі серця, за  турботу за людей,  за  вашу  небайдужість та наполегливість.

Директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП             І.Петрушенко

Коментарі закриті.