податкиДруге засідання створеної Менською міськрадою робочої групи по вивченню питання місцевих податків і зборів відбулося 28 січня.

Пригадуємо, як все починалося. 22 січня на сесії міськради розглядається питання місцевих податків і зборів. На засідання прийшли підприємці. Голова міської ради надає слово голові, як він сказав, бюджетної комісії Юрію Цигипі (дивитися з 4-30). Повна назва комісії “З питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва”. Те, що голова міськради скоротив її назву до бюджетної, побічно свідчить про головну його зацікавленість – якнайповніше сформувати бюджет міськради. Юрій Цигипа відмовляється від негайного вирішення питання і пропонує створити робочу групу для вивчення.

На першому засіданні робочої групи 25 січня Юрій Цигипа пропонує дуже високі податки, судячи з усього, саме такі, як йому порадив голова міськради. Підприємці кажуть про їх непосильність. Група розходиться для вироблення загальноприйнятного рішення. Потім з’являється непідписаний лист членам робочої групи від міськради з трохи меншими ставками оподаткування (даний лист опубліковано в матеріалі “Роздуми про податки“).

І ось засідання робочої групи 28 січня. В процесі обговорення з’ясовується, що податки доцільно докорінно зменшити. Чи піде на це міська рада? Побачимо. Але автор для себе вже чітко намітив спрямування подальшої діяльності: розібратися, яким чином має сприяти соціально-економічному розвитку відповідна комісія міськради та план соціально-економічного розвитку? І що саме мається на увазі міськрадою під терміном “соціально-економічний розвиток”? Це на потім. А поки-що засідання постійної комісії о 8 ранку, а о 9 годині сесія, про котру чомусь в анонсах інформація відсутня.

Щодо ж вчорашнього засідання комісії, то прошу до його перегляду:

 

Коментарі закриті.