petrushenkoЗгідно з рішенням Менської міськради 11 жовтня відбулося перше засідання робочої групи по створенню наглядової ради комунального підприємства міськради “Менакомунпослуга”.

Чому депутати так нервували і перебивали мене, коли я озвучував своє бачення концепції діяльності наглядової ради? Тому що їм дуже хочеться бути опікунами народу за народні гроші замість того, щоб бути безоплатними його слугами.

Кажуть, що вони все зроблять точнісінько так, як я кажу? Не вірю. Тому що на останній сесії прийняли звіт “Менакомунпослуги”, з котрого абсолютно не зрозуміло, в якому саме обсязі та за яку ціну підприємство надавало послуги менянам. Оця схема, котра категорично не сприймається автором ще з попереднього скликання, мовляв, ми вам за ваші гроші зробимо краще, але без жодної деталізації того “кращого”, створює всі умови для корупційних зловживань.

Ось, з 39 хвилини відеозапису Ольга Миколаївна наголошує на тому, що вони, депутати, обрані народом, і тому представляють інтереси народу. Шановні, представляти інтереси означає лише представляти, а не заміняти інтереси виборців своїми інтересами згідно зі своїм, а не виборців, розумінням!

Якщо до виборців не донесена вся повнота інформації, якщо депутатами не з’ясована воля повноцінно поінформованих виборців, то діяльність депутатів в таких умовах є не представлянням інтересів виборців, а представленням себе та своєї власної позиції. Звісно, при цьому депутати стверджують, що вони діють в інтересах виборців. Але ж ми знаємо ціну таких запевнянь, зокрема, на прикладі сумнозвісної компартії, котра людей, начебто в їх інтересах, і розстрілювала, і гноїла в концтаборах, і вбивала у загарбницьких війнах.

До речі, депутати не тільки не доводять об’єктивну інформацію до виборців, вони й самі її не отримують. Натомість дозволили комунальному підприємству самому, без їх участі, але за суспільний кошт, рекламувати себе та міського голову виборцям великої частини району з допомогою так званого “Комунального вісника”. Українська держава роздержавлює комунальні ЗМІ, а Менська міськрада їх створює! І створює навіть не при собі, а при своєму підприємстві! Це що, скоро водії комунального підприємства будуть видавати свій водійській вісник, прибиральники сміття – сміттєвий вісник, працівники дитячих садків – свої вісники? А за коштами на випуск таких вісників йтимуть до добрих депутатів міськради? В нас же бюджет переповнений доходами! Завтра прийдуть дитсадки за коштами на свої вісники, в котрих розповідатимуть, що саме їхні заклади найкраще доглядають та виховують дітей! Головне, щоб були безконтрольні з боку громади кошти, а куди їх діти доброзичливці знайдуть.

Якщо тільки в слуг з’являється можливість діяти поза розумінням і волею тих, кому вони, начебто, слугують, вони починають діяти у власних інтересах. Це ж аксіома, незалежно від того, мова йде про двох молодців, котрі самі за Вовчика в Тридев’ятому царстві цукерки їли, чи про депутатів Менської міськради.

Я сподіваюся, що депутати зрозуміють те, що, відповідно до законодавства на території нашого міста діє самоврядування Менської громади, а не врядування депутатів міськради чи їх комунального підприємства.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.