05 січня за сприяння районної державної адміністрації районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштував феєричне Різдвяне свято, у якому взяли участь 34 дітей з функціональними обмеженнями.

Фахівцем з соціальної роботи Світланою Шелудько спільно з дітьми–волонтерами було підготовлено та вперше показано на сцені авторську виставу «Пригоди Злати в країні Емоцій», яку спеціально написала Вікторія Примак.

Кожна людина – це фейерверк емоцій, не можна відчувати тільки радість або тільки печаль. Вистава навчала дітей повазі до старших, мудрості у спілкуванні, вміння цінувати рідних людей і друзів, і, звичайно, подарувала новорічний настрій.

Виконавці ролі емоцій – Арсеній Гапон, Поліна Таратухіна, Аріна Горова, Софія Міщенко, Настя Ковальова, Соня Троцик, Оскар Шелудько, Софія Асауленко – показали себе справжніми маленькими артистами.

На висоті були і постійні волонтери центру, які разом з Дідом Морозом дарували дітям радість участі у конкурсах і отриманні різноманітних подарунків.

Даний захід відвідав перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований.

Коментарі закриті.