Маленька Європа в Корюківських лісах. ФотоЯкщо для Змії, символу 2013-го, характерні терпіння, мудрість і неквапливість, то гарячий і імпульсивний Кінь-2014 іноді спочатку робить і тільки потім думає. Новий, 2014 рік обіцяє бути непередбачуваним і принести нам багато змін, зате нудно точно не буде.

Кінь – дуже примхлива і гаряча тварина, не терпить ніякого тиску і примусу. Він не любить перебувати у залежному становищі і болісно сприймає, коли хтось намагається зневажати або управляти ним. Слід сказати, що Кінь ніколи не користується життєвими благами незаслужено, він – великий трудівник, і всі його досягнення – результат великої праці.

Щоб загартуватись, а не зламатись

Рік Коня почнеться 31 січня 2014-го і триватиме до 18 лютого 2015 року. Цей рік пройде під сильним впливом планети Нептун, яка впродовж усього періоду знаходитиметься в Рибах – знаку своєї обителі. У 2014 році відбудеться багато дивних, незрозумілих і загадкових подій, в яких не так-то просто буде розібратися.

Сатурн, який іде через знак Скорпіона, прогнозує, що у 2014-му не обійдеться без боротьби і подолання труднощів. Події загартують сильних людей і зроблять ще сильнішими, а от слабких можуть зламати. Тому дуже важливо протягом усього року порівнювати свої бажання з можливостями і триматися подалі від справ, які можуть виявитися не по зубах.

Уран, що знаходиться в 2014 році в знаку Овна, принесе нам багато змін, раптових і несподіваних. Цей рік може ознаменуватися зростанням соціальної активності населення та виходом на політичну арену нових лідерів, яким судилося зіграти велику роль в долі своєї країни.

Можливе багатство фінансовий гороскоп

У 2014 році у всіх справах, пов’язаних з фінансами, можна чекати жорсткої боротьби і високої конкуренції. З початку року і до серпня Юпітер – планета, що відповідає за фінанси, – перебуватиме в Раку, тому ті, хто щось тямить у фінансових питаннях і вміє розпоряджатися грошима, в цей період зможуть здобути собі непоганий капітал.

У серпні Юпітер увійде в знак Лева, що загрожує великими змінами як у бізнесі, так і в політиці. Причому зміни ці швидко позначаться на фінансовому становищі кожного з нас як в хорошому, так і в поганому сенсі.

Нас чекає кохання любовний гороскоп

Рік виявиться щасливим далеко не для всіх закоханих, а тільки для тих, які вміють поважати свободу і незалежність свого партнера. Любовні стосунки, які зав’яжуться в 2014 році, будуть відрізнятися великою пристрасністю, але це анітрохи не завадить їм тривати довго і щасливо.

Слід не боятися з’ясовувати стосунки з партнером, а прямо висловлювати йому свою думку. Якщо ж тривалий час тримати почуття і емоції при собі, то в один прекрасний день можна просто втратити над ними контроль і виплеснути все на кохану людину, що, зрозуміло, навряд чи зміцнить ваші стосунки.

Коментарі закриті.