Минулого року, 9 вересня, поблизу Березни сталася страшна ДТП: загинуло 10 пасажирів маршрутного мікроавтобуса. Після трагедії почалися непорозуміння з виплатою страхових компенсацій родичам загиб­лих, про що написала найближча газета. Страхова компанія «Гарантія» тоді запевнила, що всі питання буде вирішено через півроку. Час пройшов…

Пасажири міжміських перевезень є застрахованими від нещасних випадків на транспорті. Приватний підприємець з Коропа, чий транспортний засіб став учасником вересневої трагедії, страхував своїх пасажирів в СТ «Гарантія». І коли згорьовані люди звернулися за страховкою – з’ясувалося, що треба чекати та ще й чималий строк. Адже відповідно до законодавства при смерті застрахованого страхове відшкодування отримують спадкоємці, а свідоцтво про спадщину може бути оформлене лише через шість місяців після загибелі. У березні цього року минув встановлений термін.

– З 19 березня почалася виплата страхових зобов’язань в повному обсязі, – розповіла «Нашому слову» директор Менської філії ПрАТ «СТ «Гарантія» Людмила Мурована. – Шестеро з 10 спадкоємців вже отримали страховку повністю, інші отримають відразу ж після надання свідоцтва про спадщину.

У телефонній розмові з чоловіком, у якого в цій аварії загинула дружина, редакція отримала підтвердження слів Людмили Іванівни. Сім’я менянина Олега Грінченка, що втратив сина, також отримала страховку.
Звісно, ніякі гроші не зменшать почуття втрати рідної людини. Але все ж таки…

Коментарі закриті.