Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомляє про перенесення ремонтних робіт на мосту через річку Снов поблизу с.Снов’янка Чернігівського району на км 19+594 автомобільної дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч на наступний тиждень.

Таке рішення було прийняте у зв’язку з тим, що цього тижня країна святкуватиме День Незалежності, аби не було незручностей для користувачів автомобільниних доріг у святкові дні.

Цього тижня буде здійснено додаткові підготовчі роботи для проведення ремонтних робіт. Зокрема замовлені додаткові комплекти дорожніх інформаційних знаків. Будуть проведені роботи по підключенню електроенергії до будмайданчика, випробування світлофорів. Також на замовлення Служби цього тижня підрядні організації виконуватимуть ямковий ремонт по маршруту об’їзду вантажівками місця проведення ремонтних робіт: Городня – Сновськ, Сновськ – Березне.

Нагадаємо, на мосту через річку Снов поблизу с.Снов’янка Чернігівського району на км 19+594 автомобільної дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч будуть проведені ремонтні роботи по заміні деформаційних швів . Зона проведення ремонтних робіт буде огороджена.
На час виконання дорожніх робіт рух автотранспорту (до 18 тонн) даною ділянкою автодороги Н-27 (км 19+594) буде перекинуто на сусідній міст, де влаштовано тимчасовий проїзд. Для організації руху даною ділянкою дороги встановлені два світлофори та відповідні дорожні знаки. Також місце проїзду облаштоване освітленням для видимості у темну пору доби, вздовж мосту встановлюється огородження з блоків ФСБ, об’єднаних тросом.
Для вантажного транспорту вагою понад 18 тонн рух даною ділянкою дороги Н-27 (км 19+594) буде перекрито. Об’їзд для вантажівок буде здійснюватися по автомобільній дорозі Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка. Далі на 61-му км дороги Н-28 (за містом Городня) звертати направо на автошлях територіального значення Т-25-12 Ріпки – Городня – Сновськ – Корюківка – Семенівка – КПП «Миколаївка» до 80-го км. Далі праворуч на дорогу територіального значення Т-25-18 КПП “Хрінівка” – Сновськ – Березна до Березни. І далі – виїзд на дорогу Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, звертається до водіїв вантажівок: враховуйте дану інформацію, плануючи поїздку.
Про початок і завершення ремонтних робіт буде повідомлено додатково.

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

Коментарі закриті.