реквіємЗ нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 19 лютого було проведено реквієм в Менській гімназії та приміщенні ЦКДМ.

Сумно. Сумно, тому що біда знову прийшла на нашу землю. Сумно, тому що гинуть молоді люди. Але найбільше сумно, тому що ми ще не навчилися жити щасливо, без постійної череди трагедій, не навчилися підтримувати і розвивати те, що приведе нас до щасливого життя.

Тому неймовірна шана і вдячність тим, хто своє життя поклав і сьогодні кладе за те, щоб ми взагалі не зникли з лиця цього світу. Але і питання до кожного: що ти зробив для того, щоб Україна стала потужною країною високого рівня розвитку, котру десятою дорогою обходитимуть януковичі з путіними та їхні посіпаки?

Звісно, зрадники і агресори винні, дуже винні. Але дуже винні і всім ми через те, що дозволяємо їм себе робити жертвами.

2 коментарів

 1. Сергій Трегубенко сказав:

  До теми вшанування пам’яті загиблих. На сторінці Нашого слова Вконтакті голосування на момент написання коментаря розподілилося наступним чином:

  Чи потрібно, щоб у Мені з’явились вулиці Андрейченка, Титаренка та Героїв АТО?:
  Так: 278 голосів.
  Ні: 43 голоси.
  Не знаю: 49 голосів.
  Всього: 400 голосів.

  Хто ще не проголосував, голосуйте. Сподіваюся, депутати міськради врахують в понеділок волевиявлення виборців.

 2. Сергій Трегубенко сказав:

  На сесії міськради сьогодні перейменували Червону площу на Героїв АТО!
  Моя вдячність матерям загиблих воїнів, воїнам АТО і патріотам котрі прийшли на сесію підтримати це рішення.
  Звісно ж, вдячність і тим 14-ма депутатам міськради, котрі проголосували за це рішення!