stalnychenkoПід час установчої сесії Менської міської ради депутати підтримали рішення про запровадження нової посади заступника міського голови, який займатиметься дуже важливим і складним питанням – втіленням в життя проекту «Модернізація вуличного освітлення міста Мена».

Нагадаємо, що цього року місто отримало на реалізацію проекту «Модернізація системи вуличного освітлення міста Мена» грант від Європейського Союзу в сумі 500 тисяч євро. Загальна вартість проекту складає 638 069 євро.

Багато зусиль до цього проекту доклав заступник попереднього міського голови Юрій Стальниченко, отже він і отримав посаду заступника. Часу на розкачку немає – до 22 грудня вже потрібно освоїти перші півтора мільйона гривень. Модернізація почнеться з вулиць Лермонтова, Щорса і Нове життя.

6 коментарів

 1. crisin сказав:

  Наконец то освещение сделают. Штоб лучше ямки видно было ночю.

 2. shahter сказав:

  Цікаво дізнатися весь план модернізації та за яким принципом обираються приоритетні вулиці.

 3. Adolph сказав:

  Освітлення це добре, але ще краще було б, коли б по Лермонтова ями поремонтували. У тих колдобинах втопитися можна.

 4. Adolph сказав:

  “Модернізація почнеться з вулиць Лермонтова, Щорса і Нове життя”. Хотілося б від пана Стальніченка дізнатися, які вулиці будуть наступними? Чи ж модернізація закінчиться там, де і почнеться, як у нас завжди буває в нашій країні? Чому модернізація починається не з центральних вулиць, а із забутої Богом Чугаївки і Борсучки?

 5. Хтось сказав:

  а що, прийти в міськраду і спитати слабо?

 6. Adolph сказав:

  Хтось, це тобі близько йти питать, а мені ніколи. Та й прийомні дні там влаштували, щоб бува не перетрудитись. Давайте тоді усі жителі вулиць будуть ходити і перепитувати. Ця інформація повинна бути у вільному доступі, щоб кожен міг ознайомитися. А якщо у вільному доступі її нема, то виникають питання.