<img class="alignleft size-full wp-image-15335" title="reestr" src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/2012/12/reestr.jpg" alt="" widt

Banish Rosacea – Skn Disease Converts Like Crazy!!!h=”290″ height=”217″ />З нового року процедура державної реєстрації прав стає простішою та зручнішою для власників, користувачів нерухомого майна.

Про це нагадує головне управління юстиції у Чернігівській області.

Реєстрація проводитиметься державними реєстраторами прав на нерухоме майно відповідних реєстраційних служб, а також нотаріусами як спеціальними суб’єктами, на яких покладаються функції державного реєстратора прав.

Зокрема, з 1 січня 2013 року запроваджується спрощена процедура реєстрації прав власності на нерухоме майно за принципом «єдиного вікна». Вона полягає у проведенні державної реєстрації прав на нерухоме майно нотаріусами одночасно із посвідченими ними договорами та виданими свідоцтвами про право на спадщину, предметом якої є нерухоме майно.

Здійснення державної реєстрації прав, що виникли на підставі нотаріально посвідченого договору чи виданого свідоцтва про право на спадщину тим нотаріусом, який вчинив нотаріальну дію, сприятиме скороченню часу, необхідного для офіційного визнання державою набутого особою права власності на нерухоме майно.

Таким чином, новий власник не тільки отримає нотаріальний документ, який підтвердить перехід до нього права власності, але й зможе відразу зареєструвати своє право власності у цього ж нотаріуса.

Державну реєстрацію прав на новостворене та реконструйоване нерухоме майно з 1 січня 2013 року здійснюватиме Державна реєстраційна служба (Укрдержреєстр).

Графік роботи реєстраційної служби

З 1 січня 2013 року запроваджується гнучкий режим роботи для працівників сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби районного управління юстиції.

За інформацією начальника реєстраційної служби Валерія Рачкова, це передбачено наказом головного управління юстиції у Чернігівській області «Про затвердження режиму роботи головного управління юстиції у Чернігівській області та районних, міського, міськрайонних управлінь юстиції».

Зазначеним документом встановлено, що у робочі дні:

– понеділок, вівторок, середа – початок роботи з 8.30, обідня перерва з 13.00 до 13.48, кінець роботи о 17.30;

– у четвер застосовується наступний розподіл робочого дня: початок роботи з 8.30, обідня перерва з 13.00 до 13.48, кінець роботи о 17.30; початок роботи з 11.00, обідня перерва з 15.00 до 15.48, кінець роботи о 20.00;

– п’ятниця – початок роботи з 8.30, обідня перерва з 13.00 до 13.48, кінець роботи о 16.30.

Вихідні – субота, неділя.

Також зобов’язано забезпечити роботу працівників сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби районного управління юстиції в другу суботу місяця до 17.30.

Названий сектор знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Урицького, 6-а. Контактні телефони: 3-33-07, 3-17-57.

Коментарі закриті.