У рамках Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС триває  процес реформування податкової служби України у структуру європейського зразка.

Найголовнішим на даний час є питання, пов’язане з прийняттям Податкового кодексу, адже ухвалення цього документа є елементом реалізації податкових реформ в Україні. Взагалі ж Податковий кодекс потрібен як ніколи всім – і податківцям, і платникам податків, і пересічним громадянам.

Оскільки Україна задекларувала євроінтеграційний шлях розвитку, то фіскальний тиск на бізнес не повинен перевищувати податкове навантаження, яке існує у світі.

Також увага податківців приділяється відшкодуванню ПДВ, протидії мінімізації доходів та виявленню схем ухилення від оподаткування з метою забезпечення надходження до бюджетів податків і зборів своєчасно та в повному обсязі.

Своєчасному виявленню безпідставно заявлених сум до відшкодування з бюджету ПДВ, запобіганню мінімізації податкових зобов’язань, прискоренню здійснення податковими органами перевірки достовірності даних податкових декларацій сприяє впровадження подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, що також передбачено проектом Податкового кодексу України та є невід’ємною складовою євроінтеграційного процесу.

Мітки:

Коментарі закриті.