Для реєстрації в Персональному кабінеті виконайте послідовність дій:

1. Для початку роботи з Персональним кабінетом перейдіть за посиланням – http://medoc-ua.com.ua.

2. Завантаження Сертифікатів шифрування виконується за допомогою спеціальної програми – криптопровайдера. Для завантаження криптопровайдера натисніть на посилання.

3. Встановіть завантажений криптопровайдер. Після встановлення криптопровайдер автоматично запуститься – в треї на панелі задач з’явиться піктограма. Натисніть правою клавішею миші піктограму криптопровайдера. Відкриється меню, в якому оберіть пункт «Каталог з сертифікатами…» та вкажіть каталог, в якому зберігаються Ваші Сертифікати.

4. Після налаштування криптопровайдера поновіть сторінку Персонального кабінету «M.E.Doc-Online».

5. У вікні «Вхід до системи» виведеться перелік Ваших сертифікатів з вказаного каталогу. Оберіть необхідний сертифікат, та натисніть на кнопку «Далі».

6. Якщо використовуються сертифікати центрів: ЦСК «MASTERKEY» ТОВ «АРТ-МАСТЕР», АЦСК ТОВ «КС», «Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів», під час першого запуску необхідно обрати тип сертифікату, якій буде використовуватись. Для цього у колонці Тип сертифікату, з випадаючого списку оберіть потрібне значення.

Для продовження натисніть кнопку «Далі».

7. Введіть пароль обраного Сертифікату у відповідне поле та натисніть кнопку «Увійти».

8. Ознайомтесь з Умовами надання послуг при користування Персональним кабінетом.
Для погодження Умов, натисніть кнопку «Підписати».

9. Зареєструйте Ваше підприємство у Персональному кабінеті «M.E.Doc-Online» за допомогою «Майстра заповнення даних про підприємство».

Реєстрація складається з п’яти кроків. На кожному кроці вказуються реєстраційні дані певного виду. Дані кожного кроку заповнюються у окремому вікні. У заголовку кожного вікна вказано різновид даних, що вносяться, та номер кроку заповнення даних.

* Поля, що підсвічені жовтим кольором, є обов’язковими для заповнення.

Після заповнення даних для переходу до наступного кроку натискайте кнопку «Далі».

На останньому п’ятому кроці для кожного типу звітності оберіть варіант комплекту накладання електронних підписів на документи із списку, що випадає.

Натисніть кнопку «Зберегти».

10. Реєстрацію у Персональному кабінеті завершено. Персональний кабінет «M.E.Doc-Online» готовий до роботи.

Завдяки Персональному кабінету «M.E.Doc Online», Ви отримуєте можливість обмінюватись електронними документами з контрагентами-користувачами програми «M.E.Doc-IS».

Коментарі закриті.