Редактори районних газет поскаржилися Кулічу на недостатнє фінансуванняРедактори районних газет нарікають на недостатність, а подекуди і відсутність фінансової підтримки з боку виконавчої влади на місцях. На цьому вони наголосили під час зустрічі з головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем 19 червня у рамках засідання Асоціації регіональних ЗМІ, – повідомляє “Високий Вал“.

Про це Високому Валу повідомили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Представники провінційних часописів також відзначили, що РДА почасти надають до друку абсолютно не адаптовану для звичайного читача інформацію.

На це Валерій Куліч доручив відповідному структурному підрозділу ОДА координувати створення медіа-планів кожною районною адміністрацією. Це допоможе контролювати якість пропонованих матеріалів. До того ж, голова облдержадміністрації акцентував на необхідності створення якісної комунікації між РДА, районними радами та місцевими газетами.

Редактори районок зазначили і про проблеми із передплатою та розповсюдженням газет. Нарікали на відсутність співпраці із відділеннями «Укрпошти» в деяких районах.

Коментарі закриті.