арбузовУкраїна зацікавлена в залученні інвестиційного потенціалу та новітніх виробничих технологій Китаю.

Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов під час зустрічей з керівництвом Державного банку розвитку Китаю, а також Промислово-комерційного банку. «Упевнений, що провідні китайські банки будуть сприяти такій співпраці» , – додав він, про це повідомляє Урядовий Портал.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра, також необхідно вжити заходів для збільшення в двосторонній торгівлі частки високотехнологічної наукоємної продукції, що сприятиме розвитку відповідних галузей промисловості обох країн.

«Саме в рамках реалізації масштабних проектів, які можуть стати реальністю за вашої підтримки і фінансування, ми можемо і далі збільшувати наш зовнішньоторговельний оборот», – висловив упевненість Сергій Арбузов.

Він також висловив глибоку вдячність керівництву Банку розвитку за активне та ефективне сприяння в ході підготовки і підписання наприкінці минулого року масштабної кредитної угоди про фінансування проектів в енергосекторі України.

Зазначимо, що 25 грудня 2012 р. в Києві був підписаний Генеральний кредитний договір між «Нафтогазом України» та Державним банком розвитку КНР про надання кредиту в розмірі 3,656 млрд. дол. для реалізації проектів із заміщення імпортного природного газу вітчизняним вугіллям.

Перший віце-прем’єр-міністр запевнив співрозмовника у подальшому розширенні співпраці у сфері реалізації великих спільних проектів.

А під час зустрічі з керівництвом Промислово-комерційного банку КНР Сергій Арбузов висловив зацікавленість України як в залученні китайських кредитних коштів та підрядників для реалізації проектів в Україні, так і в переході до інвестиційного співробітництва з Китаєм, а також – реалізації проектів у «третіх країнах».

«Ми зацікавлені у залученні потужного інвестиційного та кредитного потенціалу Китаю для забезпечення модернізації української економіки та розвитку інфраструктури, а також у забезпеченні доступу українських товарів, послуг та технологій на великий китайський ринок», – зазначив він.

Перший віце-прем’єр-міністр також додав, що не в останню чергу Україна розраховує на співпрацю з Банком у сфері реалізації проектів в іпотечній сфері.

Нагадаємо, 24-27 вересня проходить робочий візит урядової делегації на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України Сергієм Арбузовим до Китайської Народної Республіки .

Коментарі закриті.