нарада УМВСВ Управлінні МВС України в Чернігівській області відбулася координаційна нарада з питань забезпечення правопорядку на вулицях і в громадських місцях та охорони адмінбудівель державної влади і місцевого самоврядування.

В нараді взяли участь представники міліції, прокуратури, СБУ, прикордонники, а також члени громадських об’єднань «Самооборони» та «Правого сектору».

Учасники наради обговорили питання спільного несення служби з охорони громадського порядку, залучення громадськості до охорони державного кордону України, а також організації оборони адмінбудівель органів державної влади та місцевого самоврядування від протиправних посягань антидержавних елементів, як в обласному центрі, так і в усіх райцентрах області.

Узгоджувалися питання ефективної та оперативної взаємодії між силовими структурами і громадськістю з припинення протиправних дій: спільні групи швидкого реагування, ефективний радіообмін у питаннях охорони громадського порядку. Спільна оперативна взаємодія та реагування на всі нестандартні події.

Також було доручено підготувати пакет документів для чергової наради, яка відбудеться найближчим часом.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.