Із метою належного проведення Дня вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932—1933 років, голодоморів 1921—1922, 1946—1947 років в Україні 28 листопада у Менському сквері біля пам’ятника жертвам голодоморів відбувся мітинг-реквієм, –повідомляє сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА.

У даному заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Мисник, його заступники, керівники установ та організацій району, представники райвійськкомату та органів місцевого самоврядування, громадськість.

Присутні вшанували пам’ять безневинно загиблих хвилиною мовчання. Благочинний Менського району ігумен отець Марк спільно із отцем Володимиром провели поминальну літію.

В пам’ять про численні жертви українського народу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та запалили свічки, як свідчення людського болю і скорботи.

 

21 коментар

 1. Adolph сказав:

  Ох і важливу ж справу зробили! Постояли біля пам’ятника 3 хвилини. Молодці! Добре що хоч йти недалечко, тому не доводиться особливо важко трудити свої м’якенькі задки, відігріті в тепленьких кабінетиках. 🙂 Дивлюся я на вас усіх, які стоїте отута, і згадуються мені 1970 – 1980-ті, коли людей силою виганяли на мітинги й демонстрації, паради в честь 1 Травня, дня народження Леніна, Жовтневої революції. Ніби то і в Україні є ідеологія. Але що то за ідеологія! Важко зрозуміти. От ідеологія і в комуністів, і в сучасній Росії крайньо проста і зрозуміла, тому дієва. А ми зі своєю ідеєю голодоморів і холодоморів нікуди не прийдемо, бо це тупик.

 2. Adolph сказав:

  Коментарі видаляєте справно, шановна редакція! Причому, разом із усім матеріалом видалили, тому пишу тут. Мабуть уже дехто до вас прибігав у редакцію? Молодець. Оперативно. Ну добре, проїхали.
  Не буду зараз конкретно когось вказувати, але маю дуже простий і надзвичайно ефективний спосіб, як змусити наших любих дармоїдів-чиновників, в тому числі й із відомого дому, що стоїть на площі, та інших дармоїдів-бюджетників працювати.
  Існує два методи, що сприятимуть покращенню роботи бюджетників:
  1. Повідключати їм усім поголовно інтернет.
  2. Відімкнути їм опалення.
  Здійснивши два вище названі пункти, можна суттєво покращити ефективність роботи, тому що:
  а). інтернет не заважатиме їм на роботі, тому вони справді почнуть займатися своєю роботою, а не дивитися фільми;
  б). відсутність опалення сприятливо вплине на працівників бюджетної сфери, оскільки вони нарешті відірвуть свої пухкенькі задки від сидінь і почнуть рухатися, а отже, і краще працювати. 🙂

 3. xaxa сказав:

  Адік, про що тут написано? Бред якийсь. Всі, а особливо працівни ки бюджетної сфери якісь монстри, а хто Д’Артаньян?

  • Adolph сказав:

   Вони не монстри. Вони лежні й дармоїди. В превжній своїй
   більшості – люди не на своїх місцях, тобто випадкові, яким пощастило влаштуватись на теплі місця.

 4. vitanerush сказав:

  А ти, Адольфе, бачу, заздриш: “пощастило”, “теплі місця”… приходь до нас на роботу! папір, конверти, заправка катриджа – за свої кошти купиш. Ще тобі “доброжелатєлі” тепло, інтернет, світло і кисень погрожуватимуть відключити. А в кінці місяця отримаєш менше мінімалки (врахуй, що податків з держслужбовців вираховують на 10% більше, бо спецпенсії відмінили, а зменшити відрахування на них – забули) – от тоді поговоримо. Мабуть не дарма за 2 останні роки вже більше 10-ти чоловік звільнилось, а прийшли на останній конкурс…. три студентки-випускниці(!) бо нікого крім тебе вже ці “теплі місця” не приваблюють! Пускай свою жовч в більш корисне русло!

  • Що з нього взяти, він же анонім!

  • Adolph сказав:

   Заздрю? Так, заздрю. Бо я плачу за інтернет по 150 грн. кожного місяця, а у них він там безлімітний і безплатний. 😉

  • xaxa сказав:

   “Теплі місця” не такі вже й теплі, а можливо будуть і холодні, бо ціна на газ, а значить тепло, для всіх одна і буде бюджет економити на теплі, буде. Зарплати розраховані на те, що будуть брати хабарі. А кому їх у нас дають і за що? Може і брали б та не дають. Я під дулом автомата на держлужбу не піду!

 5. Adolph сказав:

  За те, що вони днями в інтернеті сидять, поїдаючи цукерки з кавою, їм іще й зарплату платять. Я б так хотів, скажу чесно.
  А щодо аноніма, то я теж, як і Трегубенко, давно працюю на користь громади, але не хочу при цьому світитися, на відміну від Трегубенка.

 6. Adolph сказав:

  А коли проходили конкурси? Де оголошення в районній пресі? Чи в мутній водичці рибку ловити легше?

  • vitanerush сказав:

   За браком фонду заробітної плати конкурси поки що не оголошуємо, а от в 2016 році – будемо. Для тебе, адольфе, я вже бачу вакантну посаду – завідуючий відділом культури! Згадайте, як два-три роки тому боротьба йшла за нього)))))) Заодно й наведеш порядки в своєму улюбленому музеї (по таким детальним розповідям – часто там буваєш:)

  • Adolph сказав:

   Вибачте, заввідділом культури не хочу. Там холодно, штукатурка на голову падає, та й інтернет поганий, комп’ютери старі. Чим же я тоді буду там займатися цілими днями? Я у ваше зданіє хочу. Або в музей. Там теж інтернет є, правда комп’ютер теж старий, але кіна дивитися можна, чого вони і замикаються постійно, що не зайдеш.
   А в музеї я не ходжу. Чого б я туди ходив, коли там експонати не мінялися ще з часів Микити Хрущова і Павла Кириловича Сича? На що там дивитися? На Левченка? Ото мабуть самий цінний старовинний експонат, який там є. 🙂

 7. vitanerush сказав:

  З твоєю корисливістю та райдером тобі підходить рівень не нижче міністерства!

  • Adolph сказав:

   Я оце думаю: якщо позакривають адміністрації, що ж ви усі, лежні, будете робити і куди на роботи влаштуєтесь? Та ви ж нічого не вмієте, окрім як в інтернетах сидіти днями. 😉 А воно давно пора провести оптимізацію і скорочення. Користі від вас ніякої.

 8. vitanerush сказав:

  Тоді твоя мрія збудеться, а ми за себе самі подбаємо:)

  • Adolph сказав:

   Та я ж за вас усіх хвилююся. Самі за себе подбаєте, це добре, але ж як саме? Невже підете на ферму працювати? Перебирати картоплю і доїти корів?

 9. vitanerush сказав:

  За себе переживай – де б знайти халявний інтернет і як потрапити на роботу до музею)))

  • Adolph сказав:

   Та ні. Музей – це якось непрестижно, зважаючи на його багаторічну негативну репутацію. А от в адміністрацію я б пішов. І престижно, і робота легка, і головне – дармовий інтернет. Коли кажете, що так вам погано там, і зарплата мала – чому ж ви не шукаєте кращу роботу? Мабуть тому, що вас нікуди більше не візьмуть. Та й взагалі, шановна Вікторія Валентинівна, якби вашу посаду скоротили взагалі, РДА багато б не втратила.

 10. vitanerush сказав:

  Відповім взаємністю: світ стане добрішим. коли в ньому буде менше таких корисних, заздрісних, жовчних людей як адольф! P.s. Бери трудову книжку і приходь:)

 11. mikola сказав:

  Оооо, і Федор Іванович у перших рядах! Новий мер не прийшов то хоч старого для “галочки” підключили))) Правильно, як у старі “добрі” часи – по свистку шикуйсь і до памятника кроком руш…(