Фундаментом майбутнього успіху молоді – є правильне їх професійне інформування. Тому і в перші дні шкільних канікул працівники служби зайнятості проводять професіографічні екскурсії на підприємства району, «дні відкритих дверей» районного центру зайнятості та інші профорієнтаційні заходи. Так, 1 червня до Менського районного центру зайнятості на «день відкритих дверей» завітали учні десятих класів районної гімназії.

Основне питання було присвячене оцінці своїх можливостей для вірного вибору професії у майбутньому, адже сучасний ринок праці, де впроваджуються інноваційні технології, оновлюються процеси виробництва, потребує справжніх професіоналів. Зробивши перший крок до самопізнання та обрання сфери майбутньої професійної діяльності людина проявляє та розкриває свої особисті якості, здібності, таланти. Будь-який фах потребує, щоб у людини були «професійно важливі риси». А для того, щоб правильно вибрати професію, необхідно передусім пізнати себе.
В ході проведення заходу учні ознайомились з ситуацією на ринку праці району та області, ознайомилися з послугами, які надає служба зайнятості.
Після чого, разом із спеціалістами з профорієнтації школярі здійснили цікаву «подорож у світ професій». Бажаючі пройшли профдіагностичне тестування, ознайомилися з описами професій, вимогами до них та навчальними закладами, де можна здобути дану професію.
Усі присутні на заході із задоволенням слухали спеціалістів центру зайнятості, задавали питання та отримали багато позитивних емоцій.

Коментарі закриті.