На сесії районної ради у вівторок депутати розглянули більше 30 питань. «Найгарячішими» виявилися земельні проблеми – стосовно них депутати довго дискутували.

На початку сесії у залі був присутній 41 депутат з 52. До кінця сесії їх поменшало ще.

Районні народні обранці затвердили програму профілактики правопорушень на 2011 – 2013 роки. Один із заходів, передбачених програмою, – запровадження системи відеоспостереження за обстановкою в місцях масового відпочинку громадян. Наскільки відомо «Нашому слову», міська рада вже виділила кошти для встановлення у центрі Мени двох відеокамер.

Також депутати вирішили порушити клопотання про передачу колишнього приміщення районного суду до власності громади району.

На сесії була затверджена технічна документація по визначенню нормативної грошової оцінки, щодо продажу права оренди майже 30 гектарів садів, які знаходяться на території Дягівської сільської ради. Орендну плату встановили на рівні трьох відсотків від нормативної оцінки ділянки, яка складає близько 800 тисяч гривень.

Також затверджено технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки, щодо продажу права оренди більше 150 гектарів ріллі, яка знаходиться на території Стольненської сільської ради. Орендну плату встановили на рівні трьох відсотків від нормативної оцінки земельної ділянки, яка складає понад півтора мільйона гривень.

А от технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки щодо продажу на земельних торгах права оренди ставка «Гусавка», який має розмір більше семи гектарів та знаходиться на території Локнистенської сільської ради, депутати не затвердили.

Коментарі закриті.