соціальні ініціативиПро те, як в районі у 2013 році реалізовувалися нові соціальні ініціативи та завдання Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», йшла мова під час апаратної наради, яка відбулася 13 січня. «Наші завдання направлені насамперед на захист прав дітей та сімей з дітьми. І як сказав Глава держави: ” Ми робимо стратегічну інвестицію в тих, хто буде будувати і розвивати Україну практично до кінця XXI століття”, – звернувся у вступному слові до учасників наради голова райдержадміністрації Анатолій Соломко.

Присутні обговорили стан втілення таких соціальних ініціатив, як збільшення розміру забезпечення для дітей, які виховуються в малозабезпечених сім’ях; допомоги по догляду за дитиною-інвалідом, яка потребує постійного стороннього догляду; охоплення особливим піклуванням дітей малозабезпечених сімей, які мають проблеми зі здоров’ям; раннє виявлення вроджених вад і затримок розвитку дитини і надання вчасної медико-соціальної допомоги; забезпечення державною підтримкою закладів дошкільної та позашкільної освіти для того, щоб кожна дитина могла розвиватися творчо, ходити в гуртки, секції; наведення ладу зі шкільними спортивними майданчиками; про послідовну політику захисту прав дітей-сиріт на розвиток і підтримку національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; про функції та методику роботи фахівців соціальної роботи з різними категоріями сімей та про втілення соціальних ініціатив в напрямку допомоги дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах тощо.

«Турбота про дітей та їх майбутнє є одним із пріоритетних завдань державної політики, – на цьому наголосив голова райдержадміністрації у підсумковому слові, – у нас є все, щоб 2014-й став роком стабільності та розвитку. Заради загальнонаціональної перспективи та консолідації суспільства нам потрібно відкласти будь-які політичні амбіції – особисті чи партійні», – підкреслив він.

По закінченню очільник району привітав усіх зі святами, побажав у новому році міцного здоров’я, благополуччя, політичної мудрості та порозуміння.

У нараді взяли участь керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної ради Володимир Невжинський, заступник міського голови Юрій Стальниченко та депутат обласної ради Петро Хомрач.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.