На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” з 5 січня 2011 року до 17 січня 2011 року приймаються заяви від громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, легалізованих відповідно до законодавства України, для участі в установчих зборах з обрання громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

Громадська рада при районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради формується на установчих зборах. Членство в громадській раді є індивідуальним. Для участі в установчих зборах необхідно подати до ініціативної групи пакет документів: заяву, біографічну довідку, копії документів, що підтверджують легалізацію.

З даних питань звертатися до сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату Менської райдержадміністрації, кабінет №5, контактний телефон 2-13-70.

Коментарі закриті.