Те, що влаштували радикали 11 травня в центрі Мени, інакше як наругою над всім ціннісним назвати не можна.

 

 

 

З перших же хвилин бачимо, як позначається радикальний вплив навіть на більш-менш гідних раніше людях. Про найменш вихований контингент і говорити не варто, його тягне до радикалів, як магнітом. Відповідна поведінка і радикалів. Зневага до основ права, до основ судочинства з боку колишнього адвоката просто вражає! Сподіваюся, його таки виженуть з колегії адвокатів.

Але найбільш цікаво було спостерігати за Примаковим. Точнісінько так, як він раніше заради власних інтересів використовував інших людей, тепер радикали використовують його в якості жертовного ягня. І чим трагічніша буде його доля, тим краще для виборчої компанії Ляшка. Думаю, саме заради цього йому допомогли абсолютно бездарним захистом, думаю, саме заради цього ним зараз махають перед системою правосуддя, як червоною ганчіркою перед биком. Сподіваюся, він це зрозуміє, коли апеляційна інстанція йому покарання збільшить з 5 років до 8.

Те, що відбулося, можна буде аналізувати ще довго. Зараз же зверну увагу читачів на блюзнірство з боку радикалів. На трибуні стоїть народний депутат, заступник голови комітету, той, котрий, за його словами, контролює всі фінансові потоки. Поряд з ним стоїть голова об’єднаної громади. І вони стверджують, що знаходяться в опозиції? А керує тоді хто, Трегубенко? Люди радикалам довірили неймовірні повноваження, а їм все мало. Тепер Ляшку потрібне крісло президента, потім імператора всесвіту. А проблема проста – потрібно об’єднувати зусилля всієї нації, а не лізти їй на шию. На це ж радикали нездатні абсолютно.

І на завершення. На даний захід звозили радикалів із декількох районів, просто подивіться на незнайомі для менян обличчя. І ще язик повернувся стверджувати, що це народна підтримка?! В нас в буденний день на Троїцькому ринку втроє більше людей! Немає підтримки в радикалів, не будуть за них люди голосувати, тому що це такий же вчорашній день, як Симоненко чи Вітренко – покричать і зникнуть.

Прошу до перегляду (попередження: у відео присутня ненормативна лексика)

 

Коментарі закриті.