Генеральний прокурор України Віктор Шокін після заяви про скоєння злочинів одним з народних депутатів України попросив Верховну Раду сьогодні, 17 вересня, зняти недоторканність з депутата від фракції “Радикальної партії” Ігоря Мосійчука, після чого парламент задовольнив це звернення.

“Я прошу народних депутатів невідкладно зараз дати згоду в цьому залі на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Мосійчука”, – сказав Шокін з трибуни парламенту.

Після цього спікер Верховної Ради Володимир Гройсман поставив на голосування питання про внесення до порядку денного це питання. Парламентарії підтримали внесення до порядку дня, і Гройсман поставив на голосування питання про зняття недоторканності й арешт Мосійчука. За таке рішення проголосували 262 нардепів. Спікер парламенту заявив, що в найкоротші терміни підпише це рішення парламенту.

Однак після прийняття рішення біля трибуни парламенту почалася бійка, в зв’язку з чим Гройсман закрив засідання парламенту.

Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) КК України.

https://youtu.be/wgb_1cgrf7Y

Нові випливаючі дії Мосійчука.

 

Коментарі закриті.